kawalerka Winogrady wolna od CZERWCA

Mieszkanie na wynajem
1 600,00 PLN , Pow. 32 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
32 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Poznań , Zwycięstwa
Piętro:
6 na 15
Numer oferty:
IR380201
Cena za m2:
50,00 PLN
Polecam WOLNE OD 1 CZERWCA na Winogradach (os. Zwycięstwa 15), o powierzchni 32 m2.

L O K A L I Z A C J A

Położenie mieszkania pozwala na bardzo dobre skomunikowanie z centrum Poznania, daje również możliwość szybkiego wyjazdu z miasta we wszystkich kierunkach.
Tramwajem lub autobusem możemy szybko i bezproblemowo przemieszczać się do centrum Poznania i w inne dzielnice miasta. Przystanki tramwajowe/autobusowe zlokalizowane są w odległości 2-10 min pieszo od mieszkania.

Najbliższa okolica zapewnia pełną infrastrukturę niezbędną do codziennego życia. Centrum medyczne i sklep spożywczy, Żabka i Biedronka w zasięgu kilku kroków a dalej między innymi CH Plaza, CH Pestka, Kaufland, Megasam Newa, liczne punkty gastronomiczne, kino Cinema City i centrum fitness.

N I E R U C H O M O Ś Ć

Mieszkanie z balkonem czeka OD WRZEŚNIA na nowego Najemcę. Lokal jest kompletnie wyposażony w meble oraz sprzęty AGD takie jak: lodówka, kuchnia gazowa oraz pralka. W przedpokoju znajduje się duża szafa.

Na powierzchnię mieszkania składają się:
- salon,
- kuchnia,
- łazienka,
- przedpokój.

Ekspozycja okienna: wschód.

W A R U N K I N A J M U

- Czynsz najmu 2600 zł/m-c, w tym czynsz do spółdzielni (woda, centralne ogrzewanie, wywóz śmieci)
- Wymagana kaucja zwrotna 2600 zł,
- Prąd, gaz i internet płatny dodatkowo
- umowa najmu minimum na okres 12 miesięcy z moźliwością przedłużenia.

dla 1 lub 2 osób niepalących, bez zwierząt i dzieci,
chętnie studenci.

Nieprawidłowy adres E-mail