Kobylniki, Topolowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż
430 000,00 PLN , Pow. 992 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
992 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kobylniki , Topolowa
Numer oferty:
IR582640
Cena za m2:
433,47 PLN

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Kobylniki (gm. Rokietnica, woj. wielkopolskie), w rejonie ul. Topolowej. 
Kobylniki, to obecnie jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w gminie Rokietnica, łącząca w sobie podmiejski spokój z doskonałą infrastrukturą.

Komunikacja i Logistyka

To najsilniejszy punkt tej okolicy. Dzięki bliskości węzła Poznań Zachód i drogi ekspresowej S11, co gwarantuje szybki dojazd do Poznania, do zachodnich i północnych dzielnic miasta (Jeżyce, Piątkowo) zajmuje zazwyczaj 15-20 minut.

Obwodnica S11: Umożliwia błyskawiczny wylot w stronę autostrady A2 oraz drogi S5.

Komunikacja miejska i podmiejska: W zasięgu kilku minut jazdy samochodem znajduje się dworzec kolejowy w Rokietnicy (Poddębice), skąd Poznańska Kolej Metropolitalna dowozi pasażerów do centrum Poznania w około 20 minut.

 Otoczenie i Rekreacja :

Ulica Topolowa leży w sąsiedztwie terenów zielonych, co gwarantuje wysoką jakość życia.

Kobylniki znajdują się zaledwie kilka kilometrów od jednego z największych akwenów w okolicy ( jezioro kierskie ) , co daje możliwość uprawniana sportów wodnych, wybrania się na jedną z dostępnych plaż, czy skorzystania z dostępnych  ścieżek rowerowych. W okolicy znajdują się także malownicze tereny spacerowe w bezpośrednim sąsiedztwie doliny rzeki Samica. 

Dane podstawowe:

• Cena: 430 000 zł
• Numer działki: 136/19
• Powierzchnia: 992 m²
• Media: Dostępne w pełni  (prąd, woda, gaz, kanalizacja) znajdują się w drodze.